Praca dla Kierowcy C+E

• Minimum rocznego doświadczenia w transporcie C+E, pozwalającego na samodzielne wykonywanie tras międzynarodowych i/lub krajowych.

• prawo jazdy kategorii C+E z kodem 95

• mile widziana podstawowa znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Oferujemy:

• Elastyczny systemy pracy,

• Opiekę odpowiedzialnych dyspozytorów i mechaników,

• Efektywne szkolenia,

• Nowoczesną zadbaną flotę oraz komfortowe wyposażenie ciągników siodłowych,

• Umowę o pracę na pełen etat, w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji. Zakres obowiązków:

 • kierowanie zespołem pojazdem oraz czynności związane z załadunkiem/rozładunkiem,

• nadzór nad powierzonym ładunkiem,

• dbanie o czystość i stan techniczny powierzonego taboru

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu pod nr telefonu: 577 504 202, drogą mailową turchyn.m@e-etg.com

Witamy serdecznie. Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy

Podaj swoją datę urodzenia

Dodatkowe załączniki

Załącz CV, list motywacyjny itp. Pamiętaj, możesz dodać maksymalnie 6 plików

Dodaj pliki

Czy posiadasz prawojazdy?

Czy możesz dojechać własnym samochodem?

Podaj języki jakie znasz oraz w jakim stopniu

Od kiedy możesz zacząć pracę?

Twój aktualny status

Szukasz pracy?

Skontaktuj się z nami, na pewno doradzimy i znajdziemy dla Ciebie ofertę pracy.