Operator maszyn produkcyjnych / lutowacz

1.       Zakres obowiązków:

  • obsługa maszyn do obróbki rur miedzianych: zagławiarki, giętarki, maszyny do cięcia, wytłaczarki i inne
  • obsługa lutownic, lutowanie ręczne - elementy lutowane przed zamoczeniem w topniku skontrolować pod kątem uszkodzeń, czystości, każdą spoinę kontrolować pod kątem występowania dziur, kontrolować jakość lica i grani spoiny.

2.       Oczekujemy:

  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • umiejętność pomiarów suwmiarką,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w zakładzie przemysłowym obrabiającym metal

3.      Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową z możliwością zatrudnienia długoterminowego;
  • Wynagrodzenie podstawowe : 18,00zł/h
  • Premie: *premia miesięczna do 500zł brutto *premie dodatkowe
  • Program poleceń, Opieka koordynatora

Brutto

  • Stawka godzinowa: 18,00 zł/h
  • nadgodziny 50 % - 27,00 zł/h
  • nadgodziny 100%- 36,00  zł/h

Netto

  • Stawka godzinowa: 13,21 zł/h
  • nadgodziny 50 %  - 19,82 zł/h
  • nadgodziny 100%  -  26,42 zł/h

Pliki do pobrania

Lokalizacja Jak dojechać?

Witamy serdecznie. Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy

Podaj swoją datę urodzenia

Dodatkowe załączniki

Załącz CV, list motywacyjny itp. Pamiętaj, możesz dodać maksymalnie 6 plików

Dodaj pliki

Czy posiadasz prawojazdy?

Czy posiadasz orzeczenie o niepełnosprawności?

Czy możesz dojechać własnym samochodem?

Czy posiadasz uprawnienia na wózek widłowy?

Napisz jakie masz wykształcenie

Podaj języki jakie znasz oraz w jakim stopniu

Od kiedy możesz zacząć pracę?

Twój aktualny status

Szukasz pracy?

Skontaktuj się z nami, na pewno doradzimy i znajdziemy dla Ciebie ofertę pracy.