Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko KELNER

Twoje zadania:

  • obsługa klientów zgodnie z naszymi standardami
  • obsługa bufetów
  • dbanie o czystość na stanowisku pracy
  • przygotowywanie napojów

Nasze oczekiwania:

  • miłe widziane doświadczenie na stanowisku kelner
  • umiejętność organizacji pracy na własnym stanowisku
  • dyspozycyjność
  • gotowość do pracy
  • uśmiech i pozytywne nastawienie

My oferujemy Tobie:

  • umowa zlecenie
  • 15 zł/ netto
  • szkolenia wewnętrzne
  • praca w zespole, który się wspiera
  • praca w stabilnej i szybko rozwijającej się firmie
  • darmowe zakwaterowanie oraz kwarantanna

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania CV.

bądź zapraszamy do kontaktu pod numerem +48 577 504 202 / +48 576 995 335 (Viber)

Lokalizacja Jak dojechać?

Witamy serdecznie. Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy

Podaj swoją datę urodzenia

Dodatkowe załączniki

Załącz CV, list motywacyjny itp. Pamiętaj, możesz dodać maksymalnie 6 plików

Dodaj pliki

Czy potrafisz obsługiwać kasę fiskalną?

Podaj języki jakie znasz oraz w jakim stopniu

Od kiedy możesz zacząć pracę?

Twój aktualny status

Szukasz pracy?

Skontaktuj się z nami, na pewno doradzimy i znajdziemy dla Ciebie ofertę pracy.