OPERATOR LINII MONTAŻOWEJ (BEZ DOŚWIADCZENIA)

PŁEĆ: KOBIETY I MĘŻCZYŹNI

NARODOWOŚĆ: kraje rosyjskojęzyczne - wszystkie.

Znajomość dowolnego języka : polski, ukraiński, rosyjski

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie czynności montażowych w procesie produkcyjnym
  • Obsługę maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Kontrolę wyrobów, korygowanie ustawień
  • Dbałość o porządek na miejscu pracy

Oczekiwania:

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3- zmianowym
  • Sumienność i zdyscyplinowanie
  • Mile widziany zmysł techniczny oraz doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Bezpłatny transport z Sochaczewa, Leszna, Kampinosu, Błonia, Żyrardowa, Małej Wsi, Płońska
  • Praca od poniedziałku do soboty w godzinach 6:15-14:15, 14:15-22:15, 22:15-6:15 (5 dni w

tygodniu)

  • Atrakcyjny system premiowy (premia miesięczna uzależniona od wyników, premia

frekwencyjna)

Wynagrodzenie: 19 zł brutto + 15% premii miesięcznej oraz 200 zł za brak absencji, dodatek nocny kodeksowy.

Mieszkanie organizowane przez Agencje 400 zł/miesięcznie od 1os.

W pokojach osobno pary lub jak jest grupa max 3 osoby.

Lokalizacja Jak dojechać?

Zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U.2016.922 z dn. 28.06.2016r.) oraz zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż: administratorem danych osobowych umieszczonych w formularzu kontaktowym jest właściciel strony COMRADE4JOB SP Z OO

Dodatkowe załączniki

Załącz CV, list motywacyjny itp. Pamiętaj, możesz dodać maksymalnie 6 plików

Dodaj pliki

Szukasz pracy?

Skontaktuj się z nami, na pewno doradzimy i znajdziemy dla Ciebie ofertę pracy.