OPERATOR MASZYN

Zakres obowiązków:

  • praca na linii produkcyjnej
  • kontrola jakości produkowanych wyrobów
  • dbanie o porządek w obrębie stanowiska pracy

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • zdolności manualne
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • umowa o pracę
  • system pracy 3 zmianowy
  • wynagrodzenie 20 zł + 20% premii
  • darmowy transport do fabryki i z powrotem (autobus pracowniczy),
  • program rekomendacji pracowników
  • kawa / herbata

Mieszkanie organizowane przez Agencje 400 zł/miesięcznie od 1os. W pokojach osobno pary

Lokalizacja Jak dojechać?

Witamy serdecznie. Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy

Podaj swoją datę urodzenia

Dodatkowe załączniki

Załącz CV, list motywacyjny itp. Pamiętaj, możesz dodać maksymalnie 6 plików

Dodaj pliki

Czy posiadasz prawojazdy?

Czy posiadasz uprawnienia na wózek widłowy?

Podaj języki jakie znasz oraz w jakim stopniu

Od kiedy możesz zacząć pracę?

Czy posiadasz książeczkę sanitarno-epidemiologiczną?

Szukasz pracy?

Skontaktuj się z nami, na pewno doradzimy i znajdziemy dla Ciebie ofertę pracy.