Operator wózka widłowego

Wymagane doświadczenie: Tak
Kwalifikacje, umiejętności, wiedza:
PRACA W MAGAZYNIE I HALI PRODUKCYJNEJ – TRANSPORT
ELEMENTÓW PRODUKCYJNYCH
Dyplomy, certyfikaty, uprawnienia:
uprawnienia UDT na wózek widłowy (możemy zrobić szkolenie)
Znajomość języków obcych: Mile widziana komunikatywna znajomość języka polskiego
Prawo jazdy: Kat. B mile widziane

Obowiązki:
ELEMENTÓW
Narzędzia pracy: zapewnia Pracodawca
Liczba godzin miesięcznie: minimum 168
Forma zatrudnienia: umowa zlecenie
Stawka za 1 rbh: od 17 PLN/netto
Miejsce pracy: głównie Wrocław i okolice
+48 577 504 202

Lokalizacja Jak dojechać?

Zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U.2016.922 z dn. 28.06.2016r.) oraz zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż: administratorem danych osobowych umieszczonych w formularzu kontaktowym jest właściciel strony COMRADE4JOB SP Z OO

Dodatkowe załączniki

Załącz CV, list motywacyjny itp. Pamiętaj, możesz dodać maksymalnie 6 plików

Dodaj pliki

Szukasz pracy?

Skontaktuj się z nami, na pewno doradzimy i znajdziemy dla Ciebie ofertę pracy.