Pracownik działu mięsnego

Miejsce pracy: Sklep Auchan w Jarosławiu

Praca od poniedziałku do soboty w systemie dwuzmianowym (6:00-14:00, 14:00-22:00)

Oferujemy wynagrodzenie 20,00 zł brutto/h na umowie zlecenia

Zakres obowiązków pracownik działu mięsnego:

Przyjmowanie i wykładanie towaru oraz prawidłowe ułożenie lady mięsno-wędliniarskiej

Obsługa maszyn

Codzienne dbanie o ekspozycję produktów świeżych (mięso/wędliny/drób),

Zapewnienie jakości i świeżości asortymentu,

Obsługa klienta przy ladzie tradycyjnej i pomoc w wyborze produktów,

Umieszczanie prawidłowych oznaczeń cenowych,

Tworzenie przyjaznej atmosfery pracy.

Wymagania:

Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych/orzeczenie lekarskie

Doświadczenie w pracy na podanym stanowisku

Prosimy o przesyłanie CV na adres: biuro@e-etg.com

lub kontakt telefoniczny:

Magdalena: +48 735 638 924

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja Jak dojechać?

Witamy serdecznie. Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy

Podaj swoją datę urodzenia

Dodatkowe załączniki

Załącz CV, list motywacyjny itp. Pamiętaj, możesz dodać maksymalnie 6 plików

Dodaj pliki

Czy posiadasz prawojazdy?

Czy posiadasz orzeczenie o niepełnosprawności?

Czy możesz dojechać własnym samochodem?

Czy posiadasz uprawnienia na wózek widłowy?

Od kiedy możesz zacząć pracę?

Twój aktualny status

Szukasz pracy?

Skontaktuj się z nami, na pewno doradzimy i znajdziemy dla Ciebie ofertę pracy.