Wędliniarz / pracownik fizyczny

Opis firmy

Jesteśmy agencją pracy z kilkunastoletnim doświadczeniem w zakresie leasingu pracowniczego, obsługi kadrowo-płacowej oraz legalizacji zatrudnienia cudzoziemców.

Przyjmujemy tysiące pracowników rocznie, głównie z Polski, Ukrainy oraz Europy Wschodniej.

Wspieramy kandydatów w uzyskaniu odpowiedniego zatrudnienia oraz firmy w pozyskaniu kandydatów o poszukiwanych kwalifikacjach.

Obsługujemy głównie firmy działające w następujących branżach: produkcja, logistyka, hotelarstwo, usługi.

Agencja zatrudnienia ETG Sp. z o.o., nr cert. 25392

Dla naszego Klienta poszukujemy pracowników na stanowisko: Wędliniarz / pracownik fizyczny

Obowiązki:

  • Krojenie tuszek kurczaków
  • Zawieszanie tuszek na maszynie
  • Wsypywanie do maszyny
  • Ważenie elementów
  • Prace magazynowe
  • Prace porządkowe

Oferujemy:

  • Umowa zlecenie
  • 23,90 zł za godzinę brutto
  • Praca w systemie 2-zmianowym

Więcej informacji pod numerem +48 735 638 924

Lokalizacja Jak dojechać?

Witamy serdecznie. Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy

Podaj swoją datę urodzenia

Dodatkowe załączniki

Załącz CV, list motywacyjny itp. Pamiętaj, możesz dodać maksymalnie 6 plików

Dodaj pliki

Czy posiadasz prawojazdy?

Czy posiadasz orzeczenie o niepełnosprawności?

Czy możesz dojechać własnym samochodem?

Czy posiadasz uprawnienia na wózek widłowy?

Napisz jakie masz wykształcenie

Podaj języki jakie znasz oraz w jakim stopniu

Od kiedy możesz zacząć pracę?

Twój aktualny status

Szukasz pracy?

Skontaktuj się z nami, na pewno doradzimy i znajdziemy dla Ciebie ofertę pracy.