Programista - Technolog CNC - frezarki CNC

Zakres obowiązków:

  • rozwiązywanie problemów technologicznych w trakcie bieżącej produkcji
  • programowanie maszyn na sterowaniu Fanuc, Heidenhain, Sinumerik
  • tworzenie G-kodu na obrabiarki z pomocą aplikacji CAM
  • nadzór technologiczny nad procesami produkcyjnymi
  • kontrola jakości otrzymywanych detali

Dodatkowymi atutami będą:

  • umiejętność posługiwania się oprogramowaniem MasterCAM lub ZW3D lub innym programem CAM
  • znajomość reali narzędziowni
  • bardzo dobra znajomość obsługi i programowania centrów frezarskich CNC 5 osiowych,

Oczekujemy:

  • wykształcenie wyższe techniczne o kierunku mechanicznym, specjalność technologia wytwarzania lub pokrewna,
  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • posiadanie wiedzy z zakresu procesów obróbki skrawaniem, doboru narzędzi skrawających oraz właściwości obrabianych materiałów,
  • praktyczna znajomość oprogramowania CAD/CAM,
  • znajomość programowania maszyn CNC (frezarki CNC),
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów technicznych,
  • kreatywność oraz zdolność myślenia analitycznego i koncepcyjnego,
  • komunikatywność, dyscyplina, zorganizowanie,
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie
  • narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków
  • atrakcyjne warunki pracy,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • doskonałą atmosferę i środowisko pracy,
  • pracę jednozmianową.

Lokalizacja Jak dojechać?

Witamy serdecznie. Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy

Podaj swoją datę urodzenia

Dodatkowe załączniki

Załącz CV, list motywacyjny itp. Pamiętaj, możesz dodać maksymalnie 6 plików

Dodaj pliki

Czy posiadasz prawojazdy?

Czy posiadasz orzeczenie o niepełnosprawności?

Czy możesz dojechać własnym samochodem?

Napisz jakie masz wykształcenie

Podaj języki jakie znasz oraz w jakim stopniu

Od kiedy możesz zacząć pracę?

Twój aktualny status

Szukasz pracy?

Skontaktuj się z nami, na pewno doradzimy i znajdziemy dla Ciebie ofertę pracy.