Programista Android i iOS

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie, rozwój i utrzymanie aplikacji z wykorzystaniem Android SDK i iOS SDK.

  • Uczestniczenie w projektach międzynarodowych w ramach przyjętej metodyki zarządzania projektem.

  • Czynny udział w tworzeniu oprogramowania.

  • Pracę w elastycznych godzinach nad innowacyjnymi projektami

Oczekujemy:

  • Posiadasz co najmniej dwuletnie doświadczenie w tworzeniu aplikacji mobilnych na platformy Android i IOS.

  • Pracowałeś z językami Java, Kotlin i Swift;.

  • Cechują Cię umiejętności logicznego i analitycznego myślenia.

  • Tworzenie oprogramowania w zespołach projektowych nie jest dla Ciebie czymś obcym.

  • Poziom Twojego języka angielskiego umożliwia czytanie dokumentacji technicznej.

Oferujemy:

  • Benefity
  • elastyczny czas pracy
  • możliwość pracy zdalnej
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • spotkania integracyjne

Lokalizacja Jak dojechać?

Witamy serdecznie. Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy

Podaj swoją datę urodzenia

Dodatkowe załączniki

Załącz CV, list motywacyjny itp. Pamiętaj, możesz dodać maksymalnie 6 plików

Dodaj pliki

Czy posiadasz prawojazdy?

Czy posiadasz orzeczenie o niepełnosprawności?

Czy możesz dojechać własnym samochodem?

Napisz jakie masz wykształcenie

Podaj języki jakie znasz oraz w jakim stopniu

Od kiedy możesz zacząć pracę?

Twój aktualny status

Szukasz pracy?

Skontaktuj się z nami, na pewno doradzimy i znajdziemy dla Ciebie ofertę pracy.