Specjalista ds. Geodezji i CAD

Zakres obowiązków:
  • prowadzenie prac związanych z obsługą geodezyjną budowy
  • obsługiwanie instrumentów pomiarowych
  • przygotowywanie opracowań kameralnych
  • opracowywanie dokumentacji
Wymagania:
  • wykształcenie kierunkowe średnie lub wyższe
  • uprawnienia geodezyjne
  • znajomość programów do wspomagania projektowania np. AutoCad oraz programów geodezyjnych
  • dyspozycyjność i samodzielność
  • gotowość do pracy w delegacji
  • umiejętność pracy z dokumentami (tworzenie dokumentów, archiwizacja)
  • prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie
  • możliwość udziału w dużych projektach
  • możliwość doskonalenia zawodowego
  • unormowany czas pracy
  • zapewniamy zakwaterowanie oraz wyżywienie podczas delegacji

Lokalizacja Jak dojechać?

Witamy serdecznie. Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy

Podaj swoją datę urodzenia

Dodatkowe załączniki

Załącz CV, list motywacyjny itp. Pamiętaj, możesz dodać maksymalnie 6 plików

Dodaj pliki

Czy posiadasz prawojazdy?

Czy możesz dojechać własnym samochodem?

Napisz jakie masz wykształcenie

Podaj języki jakie znasz oraz w jakim stopniu

Od kiedy możesz zacząć pracę?

Twój aktualny status

Szukasz pracy?

Skontaktuj się z nami, na pewno doradzimy i znajdziemy dla Ciebie ofertę pracy.