Specjalista ds. Social Media

Zakres obowiązków:

  • doświadczenie w interaktywnej agencji reklamowej
  • umiejętność współpracy z klientem i zespołem
  • umiejętność planowania i prowadzenia kampanii SocialAds wraz z raportowaniem ich wyników do Klienta
  • znajomość i umiejętność korzystania z narzędzi do analityki social mediów i wyciągania z nich logicznych wniosków (SoTrender, Google Analytics, Facebook Insights)
  • samodzielność, dobra organizacja pracy (m.in. praca na Trello)
  • minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • minimum komunikatywna znajomość języka rosyjskiego
  • wprowadzanie i rozwój rozwiązań automatyzujących komunikację na FB (np. boty)

Oczekujemy:

  • 1-2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w dużej firmie/agencji reklamowej,
  • doświadczenie w planowaniu, rozliczaniu i raportowaniu kampanii Facebook Ads,
  • wysokie umiejętności analityczne,
  • pomysłowość i kreatywność,
  • komunikatywność i lekkie pióro,
  • dobra znajomość takich narzędzi jak: Google Analytics, Sentione, Chatfuel, Hootsuite

Oferujemy:

  • pracę w agencji, która nie jest korporacją
  • wsparcie doświadczonych współpracowników
  • atrakcyjne warunki finansowe i niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon służbowy)
  • pracę w oparciu o umowę B2B lub umowę o pracę.

Lokalizacja Jak dojechać?

Witamy serdecznie. Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy

Podaj swoją datę urodzenia

Dodatkowe załączniki

Załącz CV, list motywacyjny itp. Pamiętaj, możesz dodać maksymalnie 6 plików

Dodaj pliki

Czy posiadasz prawojazdy?

Czy posiadasz orzeczenie o niepełnosprawności?

Czy możesz dojechać własnym samochodem?

Napisz jakie masz wykształcenie

Podaj języki jakie znasz oraz w jakim stopniu

Od kiedy możesz zacząć pracę?

Twój aktualny status

Szukasz pracy?

Skontaktuj się z nami, na pewno doradzimy i znajdziemy dla Ciebie ofertę pracy.