Młodszy Monter Systemów Bezpieczeństwa

Opis stanowiska:

  • Produkcja poduszek powietrznych
  • Montaż modułów
  • Obsługa maszyn i automatów szwalniczych

Wymagania:

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie trzyzmianowym
  • Dobra organizacja pracy
  • Chęci do pracy

Co oferujemy?

  • Umowę o pracę
  • Stabilne zatrudnienie
  • Wynagrodzenie w wysokości 25,00 zł/h
  • Bonus miesięczny do posiłków 190 zł (do wykorzystania na stołówce zakładowej)
  • Darmowa kawa i herbata na stołówce zakładowej
  • Możliwość pracy w nadgodzinach (dodatkowe wynagrodzenie +50%/100% do stawki godzinowej)
  • Dodatkowa premia za pracę w niedzielę +100 zł brutto
  • Dodatek za pracę w godzinach nocnych
  • Szkolenie wdrożeniowe
  • Możliwość zakwaterowania
  • Kompleksowe wsparcie koordynatora na każdym etapie zatrudnienia

Czy posiadasz prawojazdy?

Czy posiadasz orzeczenie o niepełnosprawności?

Czy posiadasz uprawnienia na wózek widłowy?