Szwaczka/Szwacz

Zakres obowiązków:

  • Szycie elementów poszyć siedzeń samochodowych

Czego oczekujemy?

  • Dokładności
  • Umiejętności manualnych
  • Umiejętność szycia lub chęć wzięcia udziału w szkoleniu przygotowującym do pracy w szwalni

Co oferujemy?

  • Umowę o pracę
  • Stabilne zatrudnienie
  • Stawkę miesięczną: 3600 zł brutto
  • Premię miesięczną: 220 zł
  • Premię kwartalną do 500 zł
  • Program poleceń pracowniczych: Bonus finansowy do 1600 zł
  • Szkolenie przygotowawcze do pracy
  • Kompleksową opiekę koordynatora przez cały czas trwania zatrudnienia
  • Dwa systemy pracy: dwuzmianowy (6-14, 14-22) oraz możliwość pracy w systemie trzyzmianowym
  • Dodatek za pracę nocną: +20%
  • Dopłaty do dojazdów

Czy posiadasz prawojazdy?

Czy posiadasz orzeczenie o niepełnosprawności?

Czy posiadasz uprawnienia na wózek widłowy?