Spawacz / Spawacz Rurowy / Monter

Dołącz do naszego zespołu i bądź częścią procesu budowy dźwigów budowlanych, wózków do wagonów oraz prac przy budowie obiektów przemysłowych.

Zakres Obowiązków:

  • Montaż: Konstrukcji stalowych i urządzeń.
  • Spawanie: Różne metody spawania z uwzględnieniem materiałów CS i SS.
  • Czytanie Rysunku Izometrycznego: Interpretacja i realizacja zadań zgodnie z dokumentacją techniczną.

Trzy Kluczowe Czynności:

  1. Montaż konstrukcji.
  2. Spawanie elementów.
  3. Czytanie i zrozumienie rysunku izometrycznego.

Wymagania:

  • Doświadczenie: Minimum 2 lata w zawodzie.
  • Umiejętności/Uprawnienia:
    • 135-D P BW FM2 S s12 PF ss nb,
    • 135-D P FW FM2 S t12 PF ml,
    • TIG (141),
    • TIG/EO (141/111),
    • Materiał CS,
    • Materiał SS.
  • Wiek i Płeć: Brak wymagań.
  • Wykształcenie: Brak wymagań.

Oferujemy:

  • Umowę o Pracę.
  • Pełny etat: Praca 8-10h/dziennie, bez weekendów.
  • Premie: Do uzgodnienia.
  • Nadgodziny: Do uzgodnienia – możliwość wypłaty lub dni wolnych.

Czy posiadasz prawojazdy?

Czy posiadasz orzeczenie o niepełnosprawności?

Czy posiadasz uprawnienia na wózek widłowy?