Operator Produkcji

Dołącz do naszego zespołu i zainicjuj karierę w renomowanej firmie z branży motoryzacyjnej!

Zakres obowiązków:

  • Obsługa maszyn produkcyjnych
  • Kontrola jakości produkowanych komponentów
  • Dbanie o porządek i bezpieczeństwo na stanowisku pracy

Wymagania:

  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
  • Chęć do pracy
  • Doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej mile widziane

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie od 3800 zł brutto
  • Premię miesięczną do 12% od wynagrodzenia
  • Dofinansowanie do posiłków na stołówce zakładowej
  • Szkolenie wdrożeniowe
  • Bezpłatny transport dla pracowników z Głogowa, Lubina, Polkowic oraz Wałbrzycha
  • Perspektywę długotrwałej współpracy
  • Płatne nadgodziny (50%/100%)
  • Dodatek za pracę w godzinach nocnych (20%)
  • Stałe wsparcie ze strony koordynatora podczas całego procesu zatrudnienia – zarówno stacjonarnie, jak i zdalnie
  • Zapewniamy odzież oraz obuwie robocze

Lokalizacja Jak dojechać?

Witamy serdecznie. Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy

Podaj swoją datę urodzenia

Dodatkowe załączniki

Załącz CV, list motywacyjny itp. Pamiętaj, możesz dodać maksymalnie 6 plików

Dodaj pliki

Czy posiadasz prawojazdy?

Czy posiadasz orzeczenie o niepełnosprawności?

Czy możesz dojechać własnym samochodem?

Czy posiadasz uprawnienia na wózek widłowy?

Od kiedy możesz zacząć pracę?

Twój aktualny status

Szukasz pracy?

Skontaktuj się z nami, na pewno doradzimy i znajdziemy dla Ciebie ofertę pracy.