Zapraszamy do współpracy przy budowie nowoczesnych pomieszczeń biurowych w Warszawie!

Poszukujemy doświadczonych elektryków gotowych do podjęcia pracy przy ciekawym projekcie.

Stanowiska:

  1. Elektryk z SEP E1

    • Stawka: 28 zł/h netto
    • Firma pomoże w uzyskaniu uprawnień UDT.
  2. Elektryk (bez dodatkowych uprawnień)

    • Stawka: 25 zł/h netto

Zakres Obowiązków:

  • Montaż i instalacja materiałów elektrycznych.
  • Instalacja lamp, włączników, gniazdek.
  • Prace związane z instalacją internetu i linii telefonicznych.

Oferujemy:

  • Możliwość pracy przy atrakcyjnym projekcie budowlanym.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i stabilne warunki zatrudnienia.
  • Wsparcie w procesie uzyskiwania niezbędnych certyfikatów i uprawnień.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Uprawnienia SEP E1 dla stanowiska elektryka z SEP E1 (lub gotowość do ich uzyskania).
  • Zdolności organizacyjne i zaangażowanie.

Lokalizacja Jak dojechać?

Witamy serdecznie. Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy

Podaj swoją datę urodzenia

Dodatkowe załączniki

Załącz CV, list motywacyjny itp. Pamiętaj, możesz dodać maksymalnie 6 plików

Dodaj pliki

Czy posiadasz prawojazdy?

Czy posiadasz orzeczenie o niepełnosprawności?

Czy możesz dojechać własnym samochodem?

Czy posiadasz uprawnienia na wózek widłowy?

Napisz jakie masz wykształcenie

Podaj języki jakie znasz oraz w jakim stopniu

Od kiedy możesz zacząć pracę?

Twój aktualny status

Szukasz pracy?

Skontaktuj się z nami, na pewno doradzimy i znajdziemy dla Ciebie ofertę pracy.