Pracownik restauracji

Praca w Dynamicznym Środowisku Gastronomicznym w Warszawie!

Współpracujemy z renomowaną siecią restauracji w lokalizacjach:

  • Warszawa, Galeria Młociny
  • Warszawa, BLUE CITY

Aktualnie poszukujemy:

  • Kobiet, mężczyzn, par oraz studentów do pracy na stanowisku pracownika restauracji.

Twoje Zadania:

  • Obsługa klientów i przyjmowanie zamówień.
  • Praca przy kasie.
  • Kompletowanie i przygotowywanie zamówień.
  • Dbanie o czystość i porządek w lokalu.
  • Przestrzeganie standardów kuchennych w przygotowywaniu potraw.
  • Utrzymanie czystości i porządku w kuchni oraz na sali.

Co Oferujemy:

  • Stawka: 19 zł/h netto (dla studentów 23,5 zł/h netto).
  • Elastyczne godziny pracy: I zmiana od 07:00 do 15:00, II zmiana od 15:00 do 22:00.
  • Pracę w przyjaznym zespole i dynamicznym środowisku.
  • Możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia.

Wymagania:

  • Podstawowa znajomość języka polskiego (przynajmniej jedna osoba na zmianie).
  • Motywacja i zaangażowanie.
  • Doświadczenie w gastronomii będzie dodatkowym atutem, ale nie jest wymagane.

Lokalizacja Jak dojechać?

Witamy serdecznie. Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy

Podaj swoją datę urodzenia

Dodatkowe załączniki

Załącz CV, list motywacyjny itp. Pamiętaj, możesz dodać maksymalnie 6 plików

Dodaj pliki

Czy posiadasz prawojazdy?

Czy posiadasz orzeczenie o niepełnosprawności?

Czy możesz dojechać własnym samochodem?

Czy potrafisz obsługiwać kasę fiskalną?

Podaj języki jakie znasz oraz w jakim stopniu

Od kiedy możesz zacząć pracę?

Czy posiadasz książeczkę sanitarno-epidemiologiczną?

Twój aktualny status

Szukasz pracy?

Skontaktuj się z nami, na pewno doradzimy i znajdziemy dla Ciebie ofertę pracy.