Programista Linii Montażowej Baterii

W imieniu naszego klienta, wiodącej firmy w sektorze motoryzacyjnym, poszukujemy doświadczonego Programisty Linii Montażowej Baterii. Jeśli masz doświadczenie w pracy produkcyjnej i umiejętności w programowaniu PLC, ta oferta może być idealna dla Ciebie!

Zakres Obowiązków:

  • Nadzorowanie procesów produkcyjnych i wdrażanie nowych.
  • Rozwijanie i optymalizowanie programów PLC (Siemens S7 TIA) oraz interfejsów HMI.
  • Tworzenie dokumentacji oraz materiałów szkoleniowych dla personelu.
  • Wybieranie i integrowanie systemów pomiarowych.
  • Konserwacja i rozwiązywanie problemów z urządzeniami.

Wymagania:

  • Wykształcenie w dziedzinie elektrotechniki lub pokrewne.
  • Dobra znajomość języka niemieckiego.
  • Doświadczenie w produkcji motoryzacyjnej.
  • Umiejętności w programowaniu PLC (Simatic S7, TIA) i robotów (Kuka).
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Co Oferujemy:

  • Stała umowa o pracę.
  • Wynagrodzenie od 4.728€ do 5.867€ brutto/miesiąc.
  • Elastyczny czas pracy, praca od poniedziałku do piątku.
  • System premiowy do 8,5% rocznego wynagrodzenia.
  • 30 dni urlopu plus dodatkowe dni urlopu specjalnego.
  • Udział w planie emerytalnym finansowanym przez pracodawcę.
  • Siłownia w pobliżu miejsca pracy.

Uwaga: Zakwaterowanie i transport do pracy nie są zapewnione. Nie oferujemy dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego i medycznego.

Jeśli jesteś zainteresowany tą ofertą i spełniasz wymagania, Europejskie Towarzystwo Gospodarcze zaprasza do wypełnienia formularza aplikacyjnego. Jesteśmy tu, aby połączyć Twoje umiejętności z doskonałymi możliwościami zawodowymi w Niemczech!

Aplikuj teraz i rozpocznij swoją karierę w Darmstadt z ETG!

Dajemy możliwość pracy zarówno obywatelom Polski jak i Obcokrajowcom. O naszej dobrej relacji świadczą pozyskane referencje.
Kandydacie sprawdź nas w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia: http://stor.praca.gov.pl

Dodaj pliki

Napisz jakie masz wykształcenie

Podaj języki jakie znasz oraz w jakim stopniu