Kontroler Jakości

Oferta Pracy: Kontroler Jakości Wyrobów Gotowych

Lokalizacja: Darmstadt, Niemcy

Rodzaj Umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Godziny Pracy: 40 godzin tygodniowo, 173 godziny miesięcznie

Dni Robocze: Poniedziałek - Piątek

Zakres Obowiązków:

  • Blokowanie materiału niezgodnego z normami.
  • Dokumentowanie sekwencji testów (części seryjne, specjalne, przedseriowe).
  • Przeprowadzanie inspekcji (funkcjonalność, kontrola wymiarów, stan powierzchni, dokładność kształtu) w obszarze wyrobów gotowych i półfabrykatów.
  • Przeprowadzanie audytów produktów.
  • Dokumentowanie i ocenianie wyników.
  • Identyfikacja odchyleń i żądanie działań korygujących.
  • Monitorowanie prac naprawczych.

Wynagrodzenie: 3.081,00€ brutto miesięcznie

Dodatki:

  • 25% dodatku za nadgodziny.
  • Dodatki za pracę w weekendy: Sobota (22:00 - północ) - 25%, Niedziela (00:00-00:00) - 150%.

Wymagania:

  • Język niemiecki (obowiązkowy).
  • Techniczne wykształcenie zawodowe uznane w Niemczech.
  • Minimum 3 lata doświadczenia w kontroli jakości.

Co Oferujemy:

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony.
  • System premiowy (do 8,5% rocznego wynagrodzenia brutto przy osiągnięciu 100% celów firmy).
  • 30 dni urlopu + dodatkowe dni urlopu specjalnego.
  • Udział w świadczeniach związanych z formowaniem kapitału na starość.
  • Plan emerytalny finansowany wyłącznie przez pracodawcę.
  • Siłownia (27 € miesięcznie).

Informacje Dodatkowe:

  • Pracodawca nie zapewnia zakwaterowania ani transportu do pracy.
  • Brak dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego i medycznego.

Aplikacja: Jeśli jesteś zainteresowany, prześlij swoje CV i aplikację.

Termin Rozpoczęcia Pracy: Każdego 1. dnia miesiąca (1 października, 1 listopada, 1 grudnia, ...).

Dodaj pliki

Napisz jakie masz wykształcenie

Podaj języki jakie znasz oraz w jakim stopniu