Operator Wózka Widłowego z Uprawnieniami UDT

Dla naszego Klienta, firmy z branży motoryzacyjnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Operator Wózka Widłowego z Uprawnieniami UDT.

Zakres Obowiązków:

  • Obsługa wózka widłowego.
  • Zabezpieczanie produkcji w niezbędne komponenty.
  • Rozładunki i załadunki towarów.
  • Ścisła współpraca z działami odpowiedzialnymi za dostawy/wysyłki.
  • Dbałość o porządek i czystość w magazynie.
  • Kontrola wizualna opakowań od dostawców.

Wymagania:

  • Posiadanie aktualnych uprawnień UDT na wózki widłowe.
  • Komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej.
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym.
  • Dobra organizacja pracy.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na obszarze produkcyjnym.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełny etat.
  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Wynagrodzenie od 26,50 zł brutto/h.
  • Premię miesięczną do 500 zł brutto.
  • Premię frekwencyjną do 300 zł brutto.
  • Program poleceń pracowniczych.
  • Dodatek za pracę w godzinach nocnych + 25%.
  • Dofinansowanie do posiłków.
  • Bezpłatną odzież roboczą i obuwie.
  • Opiekę koordynatora.
  • Praca w systemie 3-zmianowym (6-14, 14-22, 22-6).

Czy posiadasz prawojazdy?

Czy posiadasz orzeczenie o niepełnosprawności?

Czy posiadasz uprawnienia na wózek widłowy?