Magazynier / Operator Wózka Widłowego z Uprawnieniami UDT

Dla naszego klienta, firmy z branży motoryzacyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko Magazyniera / Operatora Wózka Widłowego z Uprawnieniami UDT.

Zakres Obowiązków:

  • Rozładunek i załadunek samochodów za pomocą odpowiedniego sprzętu.
  • Transport i magazynowanie komponentów na regałach wysokiego składowania.
  • Przyjmowanie dostaw do systemu SAP.
  • Obsługa dostaw/wysyłek kurierskich.
  • Komisjonowanie komponentów oraz zaopatrywanie produkcji.
  • Przygotowywanie i realizowanie wysyłek do klienta.
  • Kontrola i nadzór nad stanami magazynowymi.
  • Kontrola i nadzór nad zapasem nieprodukcyjnym (opakowania).
  • Raportowanie odpowiednich wyników.

Wymagania:

  • Uprawnienia UDT.
  • Komunikatywność.
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym (7:00–15:00, 15:00–23:00, 23:00–7:00).
  • Dobra organizacja pracy.

Co Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Wynagrodzenie od 4700 zł brutto (w zależności od doświadczenia).
  • Premię miesięczną do 420 zł brutto.
  • Dodatek za pracę w nocy 30%.
  • Kartę Multisport.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Dofinansowanie do posiłków.
  • Wolne weekendy.
  • Kompleksową opiekę koordynatora na każdym etapie zatrudnienia.
  • Premie za polecenie pracownika – 700 zł brutto.
  • Pracodawca zapewnia odzież roboczą i obuwie.

Czy posiadasz prawojazdy?

Czy posiadasz orzeczenie o niepełnosprawności?

Czy posiadasz uprawnienia na wózek widłowy?