Operator wtryskarek/Operator montażu/Operator lakierni/Kontroler jakości/Wózkowy

Europejskie Towarzystwo Gospodarcze w imieniu swojego klienta poszukuje pracowników na różne stanowiska w dziale produkcji. Dołącz do naszego zespołu i rozpocznij karierę w dynamicznie rozwijającej się branży automotiv!

Stanowiska:

  • Operator wtryskarek
  • Operator montażu
  • Operator lakierni
  • Kontroler jakości
  • Wózkowy

Zakres Obowiązków:

  • Praca przy maszynach produkcyjnych.
  • Obsługa wtryskarek, zajmowanie się montażem.
  • Przeprowadzanie kontroli jakości wyprodukowanych komponentów.

Wymagania:

  • Wiek do 50 lat, mile widziane kobiety i mężczyźni.
  • Wykształcenie: bez znaczenia.
  • Doświadczenie: nie jest wymagane, zapewniamy szkolenia.
  • Uprawnienia do obsługi wózka widłowego będą dodatkowym atutem.

Warunki Zatrudnienia:

  • Umowa o pracę lub umowa zlecenie.
  • Pełny etat: 8 - 12 godzin dziennie.
  • System pracy: 3-zmianowy, z możliwością pracy w weekendy.
  • Wynagrodzenie: 27,70 zł/h brutto.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w rozwijającym się środowisku.
  • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego.
  • Bezpłatną odzież roboczą.

Aplikuj Teraz! Jeśli jesteś zainteresowany/a i spełniasz nasze wymagania, nie zwlekaj i wyślij swoje CV już dziś! Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Europejskie Towarzystwo Gospodarcze – Twój partner w świecie pracy.

Czy posiadasz prawojazdy?

Czy posiadasz orzeczenie o niepełnosprawności?

Czy posiadasz uprawnienia na wózek widłowy?