Pracownik produkcji-monter

Oferta Pracy: Pracownik Produkcji - Monter

Miejsce pracy: Sędziszów Małopolski

Europejskie Towarzystwo Gospodarcze poszukuje zaangażowanych i zmotywowanych kandydatów na stanowisko Pracownika Produkcji - Monter.

Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj swoje umiejętności w dynamicznie rozwijającej się branży fotowoltaicznej.

Zakres Obowiązków:

  • Montaż elementów do rozdzielnic małych rozmiarów przeznaczonych do instalacji fotowoltaicznych.
  • Skręcanie, zaciskanie, lutowanie - prace manualne wymagające precyzji i uwagi do szczegółów.

Wymagania:

  • Wiek: 18-55 lat.
  • Wykształcenie zawodowe.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata.
  • Sumienność i odpowiedzialność za powierzone zadania.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełny etat.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 29 zł brutto/godzinę.
  • Pracę w systemie jednozmianowym.
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia.

Jak Aplikować:

Jeśli jesteś zainteresowany/a i spełniasz powyższe wymagania, kliknij APLIKUJ.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Europejskie Towarzystwo Gospodarcze to pracodawca równych szans. Wszystkie aplikacje będą rozpatrywane bez względu na rasę, kolor skóry, religię, płeć, orientację seksualną, narodowość, niepełnosprawność lub wiek.

Dołącz do nas już dziś i rozpocznij swoją przygodę w branży fotowoltaicznej!

Lokalizacja Jak dojechać?

Witamy serdecznie. Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy

Podaj swoją datę urodzenia

Dodatkowe załączniki

Załącz CV, list motywacyjny itp. Pamiętaj, możesz dodać maksymalnie 6 plików

Dodaj pliki

Napisz jakie masz wykształcenie

Podaj języki jakie znasz oraz w jakim stopniu

Od kiedy możesz zacząć pracę?

Twój aktualny status

Szukasz pracy?

Skontaktuj się z nami, na pewno doradzimy i znajdziemy dla Ciebie ofertę pracy.