Magazynier/Pakowacz

Europejskie Towarzystwo Gospodarcze Sp. z o.o. poszukuje zaangażowanych pracowników na stanowisko Magazyniera/Pakowacza. Jeżeli cenisz sobie stabilność zatrudnienia oraz pracę w przyjaznym zespole, dołącz do nas!

Zakres Obowiązków:

- Pakowanie małych butli z gazem.
- Foliowanie produktów.
- Przygotowywanie towarów do wysyłki.
- Wsparcie w utrzymaniu porządku i organizacji magazynu.

Wymagania:

- Gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym.
- Sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków.
- Umiejętność pracy w zespole oraz dobra komunikacja interpersonalna.

Co oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
- Atrakcyjne wynagrodzenie: 4242 zł brutto.
- Premia miesięczna, zależna od osiąganych wyników.

Dołącz do nas i rozpocznij swoją karierę w branży logistycznej już dziś! Aplikuj przez naszą stronę internetową, klikając w poniższy link:

Europejskie Towarzystwo Gospodarcze to Twoja szansa na rozwój i zdobycie cennego doświadczenia!

#Praca #Magazynier #Pakowacz #Zatrudnienie #GłogówMałopolski #ETG

Dodaj pliki

Napisz jakie masz wykształcenie

Podaj języki jakie znasz oraz w jakim stopniu