Operator Maszyn Produkcyjnych

**Europejskie Towarzystwo Gospodarcze Sp. z o.o.** zaprasza do aplikowania na stanowisko Operatora Maszyn Produkcyjnych. Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj swoje umiejętności w dynamicznie rozwijającej się branży automotiv.

**Zakres Obowiązków:**
- Obsługa maszyn produkcyjnych w branży automotiv.
- Wykonywanie pracy zgodnie z ustalonymi procedurami produkcyjnymi.
- Dbałość o jakość produkcji oraz stan techniczny maszyn i narzędzi.
- Przestrzeganie standardów bezpieczeństwa i higieny pracy.

**Wymagania:**
- Praktyczna wiedza z zakresu obsługi maszyn produkcyjnych.
- Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi takimi jak suwmiarka czy mikrometr.
- Mile widziane wykształcenie techniczne oraz umiejętność czytania rysunku technicznego.

**Oferujemy:**
- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
- Ciekawą pracę w doświadczonym zespole w dynamicznie rozwijającej się korporacji.
- Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego.
- Program adaptacyjny oraz wsparcie w trakcie szkolenia stanowiskowego.
- Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premii miesięcznych.
- Dodatkową premię za brak absencji.
- Pracę w systemie zmianowym (3 zmianowym lub 4 brygadowym).

**Aplikuj Teraz!**
Jeśli spełniasz wymagania i jesteś gotowy na nowe wyzwania, nie czekaj! Kliknij poniżej, aby zobaczyć pełną ofertę i aplikować:

Dołącz do nas i rozpocznij swoją przygodę w branży automotiv z Europejskim Towarzystwem Gospodarczym!

Lokalizacja Jak dojechać?

Witamy serdecznie. Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy

Podaj swoją datę urodzenia

Dodatkowe załączniki

Załącz CV, list motywacyjny itp. Pamiętaj, możesz dodać maksymalnie 6 plików

Dodaj pliki

Napisz jakie masz wykształcenie

Podaj języki jakie znasz oraz w jakim stopniu

Od kiedy możesz zacząć pracę?

Twój aktualny status

Szukasz pracy?

Skontaktuj się z nami, na pewno doradzimy i znajdziemy dla Ciebie ofertę pracy.