Operátor Vysokozdvižného Vozíka s UDT Licenciou

V mene nášho klienta z automobilového priemyslu hľadáme kandidátov na pozíciu: Operátor Vysokozdvižného Vozíka s UDT Licenciou.

Náplň práce:

  • Obsluha vysokozdvižného vozíka.
  • Zabezpečovanie výroby potrebnými komponentmi.
  • Vykládky a nakládky.
  • Úzka spolupráca s oddeleniami zodpovednými za dodávky/vývozy.
  • Starostlivosť o poriadok a čistotu v sklade.
  • Vizuálna kontrola obalov od dodávateľov.

Požiadavky:

  • Platná UDT licencia na vysokozdvižný vozík.
  • Komunikatívnosť a schopnosť tímovej práce.
  • Pripravenosť pracovať v trojzmennom systéme.
  • Dobrá organizácia práce.
  • Skúsenosti s prácou v oblasti výroby sú vítané.

Ponúkame:

  • Prácu na plný úväzok.
  • Stabilné zamestnanie v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti.
  • Mzdu od 26,50 PLN brutto/hod.
  • Mesačný bonus až do 500 PLN brutto.
  • Prítomnostný bonus až do 300 PLN brutto.
  • Program odporúčaní zamestnancov.
  • Príplatok za nočnú prácu +25%.
  • Príspevok na stravovanie.
  • Bezplatné pracovné odevy a obuv.
  • Podpora koordinátora.
  • Práca v trojzmennom systéme (6-14, 14-22, 22-6).

Umiestnenie Jak dojechać?

Použiť
Witamy serdecznie. Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy

Zadajte dátum narodenia

Dodatkowe załączniki

Załącz CV, list motywacyjny itp. Pamiętaj, możesz dodać maksymalnie 6 plików

Pridať súbory

Máte vodičský preukaz?

Máte preukaz ZŤP?

Dá sa tam dostať vlastným autom?

Máte preukaz na vysokozdvižný vozík?

Kedy by ste mohli začať pracovať?

Váš aktuálny stav

Hľadáte si prácu?

Kontaktujte nás, určite Vám poradíme a nájdeme pre Vás pracovnú ponuku.