Skladníka / Vodiča Vysokozdvižného Vozíka s UDT Oprávnením

V mene nášho klienta z automobilového priemyslu hľadáme kandidáta na pozíciu Skladníka / Vodiča Vysokozdvižného Vozíka s UDT Oprávnením.

Náplň práce:

  • Vykládka a nakládka nákladných vozidiel pomocou príslušnej techniky.
  • Transport a skladovanie komponentov na vysokých regáloch.
  • Prijímanie dodávok do systému SAP.
  • Obsluha dodávok/odosielanie kuriérskymi službami.
  • Komisionovanie komponentov a zásobovanie výroby.
  • Príprava a realizácia odosielok zákazníkom.
  • Kontrola a dohľad nad stavom skladových zásob.
  • Kontrola a dohľad nad nevýrobnými zásobami (obaly).
  • Spracovanie príslušných výsledkov.

Požiadavky:

  • Oprávnenie UDT.
  • Komunikatívnosť.
  • Pripravenosť pracovať v trojzmennej prevádzke (7:00–15:00, 15:00–23:00, 23:00–7:00).
  • Dobrá organizácia práce.

Ponúkame:

  • Stabilné zamestnanie na základe pracovnej zmluvy.
  • Mzda od 4700 PLN brutto (v závislosti od skúseností).
  • Mesačná prémia do 420 PLN brutto.
  • Nočný príplatok 30%.
  • Karta Multisport.
  • Súkromná zdravotná starostlivosť.
  • Dotácia na stravovanie.
  • Voľné víkendy.
  • Komplexná starostlivosť koordinátora na každej fáze zamestnania.
  • Prémia za odporúčanie zamestnanca – 700 PLN brutto.
  • Pracovný odev a obuv zabezpečuje zamestnávateľ.

Umiestnenie Jak dojechać?

Použiť
Witamy serdecznie. Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy

Zadajte dátum narodenia

Dodatkowe załączniki

Załącz CV, list motywacyjny itp. Pamiętaj, możesz dodać maksymalnie 6 plików

Pridať súbory

Máte vodičský preukaz?

Máte preukaz ZŤP?

Dá sa tam dostať vlastným autom?

Máte preukaz na vysokozdvižný vozík?

Kedy by ste mohli začať pracovať?

Váš aktuálny stav

Hľadáte si prácu?

Kontaktujte nás, určite Vám poradíme a nájdeme pre Vás pracovnú ponuku.