Oferta pracy Specjalista do spraw logistycznych i zaopatrzenia

Opis projektu:

  • Liczba potrzebnych pracowników 1
  • Przewidywana data startu 19.04.22
  • Miejsce wykonywania pracy (adres lub obszar) ul. Piłsudskiego 73, 32-050 Skawina
  • Proces weryfikacji kandydata (rozmowa telefoniczna +CV, inne) Rozmowa telefoniczna, spotkanie

Opis stanowiska:

  • Nazwa stanowiska Specjalista do spraw logistycznych i zaopatrzenia
  • Opis stanowiska - zakres obowiązków (szczegółowy) Koordynowanie pracy podwładnych pracowników, zarządzanie wysyłkami - listy przewozowe, zlecanie transportów,
  • 3 najczęściej wykonywane czynności na stanowisku pracy Koordynowanie pracy podwładnych pracowników, zarządzanie wysyłkami - listy przewozowe, zlecanie transportów,
  • Oczekiwania co do wieku i płci Mężczyzna

Wymagane kwalifikacje:

  • Освіта Dowolne
  • Досвід Dowolne
  • Umiejętności/Uprawnienia Umiejętność zarządzania ludzmi

Forma stosunku pracy:

  • Rodzaj umowy Umowa o pracę Umowa zlecenie Inne:Kontrakt
  • Wymiar czasu pracy (np. pełny etat, niepełny etat) Pełny etat
  • System pracy? Jakie zmiany, godziny pracy? Praca w weekendy? od poniedziałku do piątku od 8 do 16. Czasami nadgodziny lub sobota
  • Wynagrodzenie brutto (min. 18,30 zł/brutto) około 5000 zł/brutto miesięcznie
  • Premie (wartość, kryterua przyznawania, periodyuczność przyznawania) około 1000 zł/brutto w zależności od ilości pracy
  • Czy występują nadgodziny? (Jak często? Czy są wypłacane, czy odbierane w formie dnia wolnego?) tak np. 4 godziny tygodniowo
  • Zwrot kosztów dojazdu do pracy NIE
  • Zakwaterowanie NIE
  • Zwrot kosztów odzieży roboczej Inne:nie ma takiej potrzeby
  • Badania BHP TAK
  • Badania lekarskie TAK

місце Як отримати?

Застосовувати

Відповідно до Закону від 29.08.1997 р. Про захист персональних даних (Журнал законів 2016.922 від 28.06.2016) та відповідно до ст. 13 Загального положення про захист персональних даних від 27 квітня 2016 року (Журнал законів ЄС L 119 від 04.05.2016 р.) Повідомляю, що: адміністратор персональних даних, що містяться у контактній формі, є власником веб-сайту COMRADE4JOB SP Z OO

Додаткові вкладення

Додайте резюме, супровідний лист тощо. Пам'ятайте, що ви можете додати до 6 файлів

Додайте файли

Шукаєш роботу?

зв'яжися з нами, безумовно порадимо і знайдемо пропозицію вакансії саме для тебе