PŁEĆ: KOBIETY I MĘŻCZYŹNI

NARODOWOŚĆ: kraje rosyjskojęzyczne. Wymagane podstawy języka polskiego (na poziomie komunikatywnym

Zakres obowiązków:

  • transport materiałów z magazynu

Wymagania :

  • wykształcenie min. podstawowe,
  • zdolności manualne,
  • praca w zespole ,
  • dobry wzrok,
  • zdrowy kręgosłup

Oferujemy :

  • umowa o pracę,
  • system pracy dwuzmianowy
  • wynagrodzenie 3010 zł brutto
  • premia do 550 zł brutto

Darmowe mieszkanie organizowane przez Agencje.

W pokojach osobno pary.

Lokalizacja Jak dojechać?

Zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U.2016.922 z dn. 28.06.2016r.) oraz zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż: administratorem danych osobowych umieszczonych w formularzu kontaktowym jest właściciel strony COMRADE4JOB SP Z OO

Dodatkowe załączniki

Załącz CV, list motywacyjny itp. Pamiętaj, możesz dodać maksymalnie 6 plików

Dodaj pliki

Szukasz pracy?

Skontaktuj się z nami, na pewno doradzimy i znajdziemy dla Ciebie ofertę pracy.